گالری گل بهار شماره تماس 02191305273

باکس گل رز

باکس گل رز

باکس گل رز یک طراحی کلاسیک و لوکس است که در مدل های متنوعی ارائ می شود. باکس گل رز طرفداران خاص خودش را دارد. به شکل جعبه ای است که گل های شاخه ای رز را در آن می چینند و از پرطرفدارترین طرح های انتخابی است. در طراحی باکس گل رز می توان طرح و شکل های متنوعی را به کار برد و طبق سلیقه افراد بهترین باکس گل رز را طراحی کرد.

از زمان های دور تاکنون هدیه دادن گل رز قرمز نماد عشق بوده است و برای ابراز علاقه و عشق در بین مردم رواج بسیاری دارد. هدیه دادن گل رز قرمز یک رسمی دیرینه است که همه عشاق از آن استفاده می کنند.

حال باکس گل رز در طرح های متنوع و هیجان انگیز یک راه دیگری است که می توان استفاده کرد برای ابراز عشق و محبت به فرد مورد نظرمان. گالری گل بهار در این زمینه به طور حرفه ای کار می کند و شما می تواند با خیال راحت انتخابی شگفت انگیز با قیمتی مناسب داشته باشید.

این گالری به صورت آنلاین نیز راستای کمک به خریداران گرامی فعالیت دارد و شما می توانید از طریق سایت گالری گل بهار اقدام به سفارش باکس گل خود کنید . طرح های این گالری گل بسیار متنوع هستند و سازگار با هر سلیقه ایست.

بیشتر بخوانیم : باکس گل

عکس باکس گل رز

امروزه نحوه هدیه دادن گل به منظور ابراز عشق و علاقه یا تبریک و تسلیت و کادو با روش های قدیمی فرق کرده است . این روزها افراد به هدیه دادن باکس گل رز روی آورده اند و به عنوان یک هدیه خاص آن را انتخاب می کنند . یکی از مزایای سفارش گل به صورت آنلاین این است که می توان عکس باکس گل رز در سایت ها را مشاهده کرد و عکس های متنوع از طرح ها و شکل های مختلف و با رنگ های خاص موجود است و مشتری می تواند طبق عکس باکس گل ها ، طرح و رنگ و شکل و اندازه مد نظر خود را انتخاب کند.

این روش هدیه دادن گل امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده و همچنین به صورت آنلاین و انتخاب طرح از روی عکس باکس گل روش مدرنی است که مزایای زیادی برای افراد دارد.

این روزها می بینیم در اینستاگرام در پیج های شخصی ، افراد عکس باکس گل هایی که به هدیه دریافت می کنند را منتشر می کنند و شاهد هستیم که روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود. این شکل از هدیه دادن بسیار لوکس و مورد پسند اکثر سلیقه ها می باشد.

 

باکس گل رز قرمز

گل رز خود به طور خاص با هر رنگی پیام های مختلفی را به شخص گیرنده می رساند . هر رنگ نیز در بین مردم به یک نمادی شناخته شده است. گل رز با هر رنگ خاص پیامی را منتقل می کند و باید با توجه به اینکه برای چه کسی و برای چه منظوری گل را هدیه را می دهیم رنگ آن را انتخاب کنیم . گل رز یکی از محبوب ترین نوع گل و شناخته شده ترین گل در کل دنیاست .

از هر مدل و از هر رنگی یافت می شود. گل رز قرمز یکی از محبوب ترین رنگ های آن است و نماد عشق ، شور و حرارت عاشقانه است که حاوی پیام (دوستت دارم ) است . چیدن تعداد گل در باکس و ترکیب آن با رنگ های متنوع نیز هم جلوه ای خاص را به نمایش می گذارد و هم حاوی معنا و مفاهیم متفاوتی باشد.

قیمت باکس گل رز تک شاخه

قیمت باکس گل رز می تواند متنوع باشد و بستگی به انتخاب و سلیقه شما و همچنین قیمت روز گل رز دارد. یک مزیت انتخاب باکس گل رز این است که دستتان برای انتخاب کاملاٌ باز است و می توانید متناسب با بودجه خود یک باکس گل مناسب سفارش دهید. باکس گل می تواند در طرح و اندازه های مختلف ارائه شود که قیمت طرح ها و اندازه های مختلف می تواند متفاوت باشد. به این صورت که اندازه کوچکتر و طرح های ساده تر قیمت های کمتری نسبت به اندازه های بزرگتر و طراحی های پیچیده دارند.

یکی از موارد مهم تر در انتخاب باکس گل رز با قیمت مناسب ، جنس جعبه یا باکس می باشد . به طور مثال باکس های چوبی ، مقوایی و چرم و شیشه ای موجود است که هر کدام می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. مورد مهم تر و تاثیر گذار در قیمت باکس گل رز ، تعداد شاخه های گل رز در باکس می باشد . بسته به تعداد آن قیمت ها متغیر است . اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در گالری گل بهار ، قیمت باکس گل رز در مقابل قیمت شاخه ای آن کمتر است .

به طور مثال باکس گل رز ایرانی بسته 50 تایی مبلغ 65 تومان است که از مجموع قیمت 50 شاخه به نسبت کمتر است و همینطور قیمت باکس هلندی 20 تایی ، 150 هزار تومان است که در باکس قیمت شاخه به مبلغ 7هزار تومان است که هزینه تک شاخه های گل رز هلندی 10 هزار تومان است . بنابراین سفارش باکس گل رز می تواند به صرفه تر از خرید شاخه ای گل باشد.

اگر می خواهید از قیمت باکس گل رز و قیمت تک شاخه های آن مطلع شوید به سایت گالری گل بهار مراجعه کرده و عکس ها و قیمت ها را به صورت دقیق تر مشاهده کنید.

باکس گل کوچک

همانطور که گفته شد خریداران در انتخاب باکس گل رز دستشان باز است و هر طرح و اندازه ای و با هر متریالی می توانند انتخاب کنند. باکس گل کوچک می تواند گزینه مناسبی برای خاص پسندان باشد که طرفدار کارهای ظریف تر و کوچک تر هستند . البته نکته حائز اهمیت این است که انتخاب باکس گل کوچک تا حد زیادی در صرف هزینه می تواند موثر باشد و کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی برای دادن هدیه متحمل شوند می توانند این نوع باکس ها را برگزینند.

توجه داشته باشید که خود هدیه دادن است که به طرف مقابل نشان می دهد که برای او ارزش قائل هستیم و ماهیت گل نیز انتقال پیام مهر و محبت است ، بنابراین به اندازه باکس گل نباید توجه زیادی شود و از چشم و هم چشمی دوری کنید زیرا که گل هدیه دادن به هر نحوی پیام دوستی را منتقل می کند.

باکس گل رز آبی

همانطور که پیش تر نیز شرح دادیم گل رز از محبوب ترین گل ها برای ابراز عشق است و به صورت تک شاخه و یا چند شاخه در باکس های متفاوت ارائه می شود. رز از نوع گل های منحصر به فردی است که در انواع رنگ ها یافت می شود. از جمله این رنگ ها عبارتند از : گل رز سفید ، گل رز شیری ، گل رز زرد ، گل رز نباتی و هلویی ، گل رز نارنجی ، گل رز صورتی ، گل رز قرمز ، گل رز یاسی و بنفش ، گل رز سبز روشن ، گل رز آبی ، گل رز سیاه ، گل رز رنگین کمانی.

همه این رنگ ها می توانند زیبا و جذاب باشند و همچنین حاوی پیام متفاوتی برای گیرنده باشند. هر کدام معنا و مفهوم خاصی برای دریافت کننده هدیه دارند. گل رز آبی نیز پیام خاص خود را دارد .

گل رز آبی با رنگ خاص و جذاب و گیرایی که دارد می تواند نماد غیرممکن و غیرقابل دستیابی  باشد. وقتی این گل بین عشاق هدیه داده شود انتقال دهنده این پیام است که ( تو منحصر به فرد و فوق العاده هستی ). پیشنهاد می شود به معشوقه خود این رنگ از گل رز در باکس خاص و ظریفی هدیه دهید.

باکس گل رز هلندی

یک گونه خاص از گل رز وجود دارد که به صورت اصلاح نژاد شده است . این نوع گل را گل رز هلندی می گویند. قلمه اولیه این گل از خارج از کشور وارد می شود اما پرورش آن در گلخانه ها در کشور خودمان صورت می گیرد .

گل رز هلندی دارای ظاهری یک دست و درشت تر نسبت به گل رز ایرانی است . گل رز هلندی نسبت به گل رز ایرانی تفاوت هایی دارد که شرح می دهیم . یکی از تفاوت های گل رز هلندی با ایرانی ماندگاری آن است . اصلاح ژنتیکی این گل به صورتی است که دارای دوام بیشتری است و مدت زمان شادابی آن طولانی تر باشد .

این تفاوت زمانی به این شکل است که گل رز ایرانی حدودا 2تا 3 روز در دمای اتاق دوام می آورد اما گل رز هلندی حدود 3 تا 5 روز می تواند شاداب بماند. یکی دیگر از تفاوت ها اندازه گل رز است .

گل رز هلندی اندازه ی درشت تری نسبت به نوع ایرانی دارد. هم طول و قطر ساقه بیشتر است هم اندازه گل بیشتر است و حدود دو برابر گل رز ایرانی است .

جنس گلبرگ ها از دیگر تفاوت آن هاست. گل های رز ایرانی گلبرگ های نازک تری دارند که گل های هلندی ضخیم تر و مقاوم تر هستند. چهارمین تفاوت آن ها از نظر رنگ است .

باکس گل رز هلندی از تنوع رنگ بیشتری برخوردار است . اما رنگ بندی گل رز ایرانی کمتر است که بیشتر رنگ قرمز پرورش داده می شود و سایر رنگ ها طرفدار زیادی ندارند. پنجمین تفاوت این دو گونه گل قیمت آن هاست . بدیهی است که باکس گل رز هلندی به دلیل هزینه تولید و پرورش گل آن قیمت بالاتری نسبت به باکس گل رز ایرانی دارد. رز هلندی حدودا 8 تا 12 هزار تومان است در حالی که رز ایرانی 1هزار یا 2 هزار می باشد.

سوالات متداول

1باکس گل رز چیست؟
باکس گل رز یک طراحی کلاسیک و لوکس است که در مدل های متنوعی ارائه می شود. باکس گل رز طرفداران خاص خودش را دارد.
3 قیمت باکس گل رز
بستگی به انتخاب و سلیقه شما و همچنین قیمت روز گل رز دارد. یک مزیت انتخاب باکس گل رز این است که دستتان برای انتخاب کاملاٌ باز است و می توانید متناسب با بودجه خود یک باکس گل مناسب سفارش دهید.
2 باکس گل رز هلندی چه تفاوت هایی دارد
گل رز هلندی دارای ظاهری یک دست و درشت تر نسبت به گل رز ایرانی است
4کدام رز هلندی طرفدار بیشتری دارد؟
گل رز هلندی قرمز

 

باکس گل رز هلندی قرمز

از پر طرفدارترین و محبوب ترین باکس گل رز ، گل رز هلندی قرمز می باشد . زیرا همانطور که گفته شد رنگ قرمز گل نماد عشق و دوست داشتن است و بهترین انتخاب می تواند باشد برای ابراز عشق و علاقه به معشوقه تان . اگر می خواهید یک رابطه عاشقانه و عاطفی را شروع کنید یا اینکه برای تبریک سالگرد ازدواج می خواهید گل هدیه دهید باکس گل رز می تواند انتخابی بی نظیر و منحصر به فرد باشد که مخصوصا رنگ قرمز آن ارزش این هدیه را دوچندان می کند. گالری گل بهار بهترین گزینه برای انتخاب باکس گل رز می باشد.

خروج از نسخه موبایل