تاج گل

همانطوری که حتما می دانید تاج گل ها یکی از اشکال گل آرایی می باشند. تاج گل ها معمولا حالت شکیل تر و اراسته تر گل ها در میان اشکال گوناگون گل آرایی محسوب می شوند که به نظر می رسد در نوع کاربری دارای تفاوت هایی می باشند. معمولا از تاج گل ها در مراسمات جدی تر و رسمی تر استفاده می شود، زیرا به دلیل ظاهر بزرگ تر و حجیم تر شان، با ابهت تر  و شایسته تر و برازنده تر به نظر می رسند.به عنوان مثال برای تبریک به یکی از آشنایان مان برای افتتاح کارخانه اش، ارسال تاج گل های مناسب می تواند به مراتب چشمگیر تر از یک دسته گل باشد. بنابراین شما می توانید به جای انتخاب گل های گران در قالب یک دسته گل، از گل های مناسب تر و زیباتری در قالب تاج گل های لاکچری استفاده نمایید و در عین حال خریدی مقرون به صرفه نیز داشته باشید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه اشاره ای به کاربری های تاج گل ها در مراسمات مختلف داشته باشیم بهتر است به موارد زیر اشاره کنید:

  1. مراسمات ازدواج و عروسی
  2. افتتاحیه ها
  3. مراسمات عزاداری
  4. مراسماتی نظیر یادبود ها یا بزرگداشت ها

همانطوری که در بالا از آنها نام بردیم، خرید تاج گل به منظور چنین مراسمات و مجالسی بسیار برازنده تر و متین تر خواهد بود. که شما با مراجعه به گالری تصاویر “گالری بهار” می توانید به راحتی از کلیه نمونه کارهای این گالری در زمینه ی تاج گل آرایی دیدن نموده و با توجه به ایده ها و سلایق شخصی خودتان سفارش تاج گل های دلخواه تان را بدهید.

تاج گل های افتتاحیه و ترحیم کد 240 گالری گل بهار

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *