تاج گل ها

تاج گل تسلیت
تاج گل تسلیت
دسامبر 23, 2018
تاج گل ترحیم ارزان
تاج گل ترحیم ارزان
دسامبر 23, 2018
Show all

تاج گل ها

بهارفلاور،تاج گل های زیبا

تاج گل

همانطوری که حتما می دانید تاج گل ها یکی از اشکال گل آرایی می باشند. تاج گل ها معمولا حالت شکیل تر و اراسته تر گل ها در میان اشکال گوناگون گل آرایی محسوب می شوند که به نظر می رسد در نوع کاربری دارای تفاوت هایی می باشند. معمولا از تاج گل ها در مراسمات جدی تر و رسمی تر استفاده می شود، زیرا به دلیل ظاهر بزرگ تر و حجیم تر شان، با ابهت تر  و شایسته تر و برازنده تر به نظر می رسند.به عنوان مثال برای تبریک به یکی از آشنایان مان برای افتتاح کارخانه اش، ارسال تاج گل های مناسب می تواند به مراتب چشمگیر تر از یک دسته گل باشد. بنابراین شما می توانید به جای انتخاب گل های گران در قالب یک دسته گل، از گل های مناسب تر و زیباتری در قالب تاج گل های لاکچری استفاده نمایید و در عین حال خریدی مقرون به صرفه نیز داشته باشید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه اشاره ای به کاربری های تاج گل ها در مراسمات مختلف داشته باشیم بهتر است به موارد زیر اشاره کنید:

  1. مراسمات ازدواج و عروسی
  2. افتتاحیه ها
  3. مراسمات عزاداری
  4. مراسماتی نظیر یادبود ها یا بزرگداشت ها

همانطوری که در بالا از آنها نام بردیم، خرید تاج گل به منظور چنین مراسمات و مجالسی بسیار برازنده تر و متین تر خواهد بود. که شما با مراجعه به گالری تصاویر “گالری بهار” می توانید به راحتی از کلیه نمونه کارهای این گالری در زمینه ی تاج گل آرایی دیدن نموده و با توجه به ایده ها و سلایق شخصی خودتان سفارش تاج گل های دلخواه تان را بدهید.

تاج گل های افتتاحیه و ترحیم کد 240 گالری گل بهار

 

 

 

تاج گل تسلیت

این نوع تاج ها یکی از بهترین گزینه های گل برای ابراز همدردی و احترام در مراسم سوگواری می باشد. زیرا تاج گل تسلیت حالت رسمی تری داشته و شایسته تر و مناسب تر برای چنین کاربری هایی به نظر می آید. تاج های گل تسلیت انواع گوناگونی دارد که نمونه ها متنوع آن را می توانید در گالری بهار و با مراجعه به بخش تاج گل ها می توانید انواع و اقسام نمونه گل آرایی ها در تهیه ی این نوع تاج های گل تسلیت مشاهده نمایید.

اگر قصد خرید تاج گل تسلیت را دارید، با مراجعه به وب سایت گالری بهار، در بخش تاج گل ها می توانید مشاهده کنید که تاج های گل تسلیت اشکال متفاوتی دارد که برایتان در زیر به نمونه هایی از آن اشاره خواهیم کرد:

  1. گل تسلیت یک طبقه
  2. تاج تسلیت دو طبقه
  3. تاج تسلیت چند طبقه
  4. تاج  تسلیت با پایه های فلزی
  5. تاج  تسلیت با پایه های چوبی
  6. تاج های گل تسلیت فانتزی

موارد نام برده شده انواع مختلف تاج های گل تسلیت می باشند که می توانید به راحتی از طریق گالری بهار آنها را مشاهده نموده و سفارش دهید.

در نظر داشته باشید که برای تهیه ی تاج های گل تسلیت مورد نظرتان در هر شکلی که مایل هستید، می توانید گل های دلخواه تان را برای تهیه ی تاج گل، خودتان انتخاب کنید. یعنی بنا به نوع مراسم و سلیقه ی شخصی خودتان می توانید رنگ و نوع گل ها را خودتان انتخاب کرده و در یکی از انواع تاج های گل از آنها استفاده نمایید.

شما با مراجعه به وب سایت گالری بهار می توانید گل دلخواه تان را در قالب تاج گل تسلیت آراسته کنید. همچنین می توانید تمام نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با سفارش تاج گل تان با مسئول مربوطه در میان گذاشته و بهترین انتخاب ممکن را در خرید این نوع تاج ها داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.