درباره ما

مجموعه گالری گل بهار یکی از معتبر ترین  مجموعه ها در زمینه فروش انواع گل، سبد گل، تاج گل، گل ماشین عروس، استند گل و کلیه امور گل آرایی است. این مجموعه متنوع ترین طرح ها را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در صورتیکه؛ با وجود تنوع بالای طرح های این مجموعه در سایت و صفحه اینستاگرام به مقصود خود دست نیافتید، می توانید با مشورت با ما؛ مدل مورد نظر خود شما را به صورت سفارشی دریافت نمایید‌.

ثبت سفارش در گالری گل بهار به روش های مختلفی مثل: تماس با شماره تلفن ( ۰۹۱۲۳۷۶۴۹۶۴ یا  ۰۲۱۹۱۳۰۵۲۷۳ ) و یا ارتباط در واتس آپ صورت می گیرد. قطعا به محض ثبت سفارش شما خدمات گل آرایی مورد نظر شما ارسال گردیده یا افراد مجرب برای گل آرایی در محل حاضر می شوند.

خدمات گل آرایی در محل

متخصصان گل آرایی مجموعه “گالری گل بهار” می توانند برای گل آرایی مراسم ها، سالن ها، جشنواره ها، ماشین عروس های و… در محل حاضر شوند.

در غیر این صورت می توانید به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کرده و ارائه خدمات گل آرایی حضوری همچون  گل آرایی ماشین عروس، سبد گل، تاج گل و … را به ما بسپارید. قیمت ارزان خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد و کیفیت بالا، سرعت و دقت در کار باعث محبوبیت و استقبال فوق العاده از خدمات مجموعه ” گالری گل بهار ” شده است.

آدرس

بازار گل محلاتی

آدرس ایمیل

Info@baharflowers.com