گالری گل بهار

مجموعه گالری گل بهار به عنوان یکی از معتبرترین و باکیفیت‌ترین مجموعه‌ها در زمینه فروش و ارسال انواع گل، سبد گل، باکس گل، دسته گل رز، تاج گل ترحیم و افتتاحیه، گل آرائی عقد و گل ماشین عروس، استند گل و ارائه کلیه خدمات گل آرایی در محل، آمادگی دارد با ثبت آنلاین سفارشات گل آرائی در ارسال و تحویل به موقع سفارشات مشتریان گرامی و با نهایت دقت، خاطره خریدی آسان را در ذهن مشتریان خود به یادگار بگذارد.

خرید تاج گل ترحیم

تاج گل تسلیت یکی از بهترین گزینه ها برای ابراز همدردی و عرض تسلیت و احترام به بازماندگان در مراسم سوگواری و یادبود می باشد. زیرا تاج گل تسلیت حالت رسمی تری داشته و شایسته تر و مناسب تر برای چنین کاربردهایی به نظر می آید. گل تسلیت انواع گوناگونی دارد که نمونه های متنوع آن را در “گالری گل بهار” و با مراجعه به بخش تاج گل ها از انواع نمونه ها و طرح های گل آرایی شده تاج گل تسلیت بازدید نمایید و انتخاب آسان تر و سریع تری داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

گل های استفاده شده در تاج گل تسلیت چه مفهومی دارند؟

از دست دادن عزیز از تلخ ترین اتفاقات زندگی است و گریزی از آن نیست، گاهی آرزو میکنیم ای کاش شخص متوفی زنده بود و فرصت دیگری برای گفتگو وحود داشت اما بدیهی است این موضوع امکان پذیر نیست اما راه هایی وجود دارد که میتوان از طریق آن احساسات واقعی خود را در مورد شخص متوفی بیان کنیم که یکی از این راه ها تقدیم گل است. گل‌ها در فرهنگ‌ها و آداب مختلف به عنوان نمایانگر احساسات و معانی مختلف به کار می‌روند. در تاج گل تسلیت نیز، انتخاب گل‌ها به مفهوم و معنای خاصی اشاره دارد که ارتباطی با احساسات تسلیت دهنده دارد. به طور کلی، گل‌هایی که در تاج گل تسلیت استفاده می‌شوند، به مفهوم‌هایی مانند احترام، همدردی، عزاداری و آرامش اشاره می‌کنند.

گل رز

گل رز از دیرباز به عنوان نمادی از اشتیاق، عشق و زیبایی شناخته شده است. اما گل رز همچنین در مواقع تسلیت و اظهار همدردی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، و هر رنگی از گل رز به طور خاص یک معنای ویژه دارد. در تاج گل تسلیت، انتخاب رنگ مورد نظر نمایانگر احساسات و ویژگی‌های مختلف می‌شود:

رز قرمز به طور معمول نمایانگر عشق، احترام، شوق و اشتیاق است. اما در گونه‌ای از ترکیبات تاج گل تسلیت، ممکن است نمایانگر احساسات اندوه و غم نیز باشد. رز سفید به عنوان نمادی از خلوص و معصومیت شناخته می‌شود. در تاج گل تسلیت، می‌تواند نمایانگر آرامش و امید باشد. رز صورتی به معنای احترام، افتخار، دوستی و عشق نمایانگری به صورت متفاوت از رز قرمز است. در مواقع تسلیت، می‌تواند نشان‌دهنده همدردی و احترام باشد. رز زرد به عنوان نمادی از دوستی، شادی و خوشبختی معمولاً به کار می‌رود. اما در مواقع تسلیت، ممکن است نمایانگر خاطرات و لحظات خوب با فرد متوفی باشد. رز مشکی به طور عمومی نمایانگر مرگ، اندوه و افکار تاریکی است. در مواقع تسلیت، ممکن است نمایانگر احساسات اندوه و افکار سنگین باشد. رز آبی معمولاً به عنوان نماد آرامش، واقعیت و اعتماد به نفس در نظر گرفته می‌شود. در تاج گل تسلیت، ممکن است به عنوان نمایانگر آرامش و تسلی به کار رود.

گل سوسن یا لیلیوم

گل سوسن نیز یکی از گل‌هایی است که به عنوان نمادی از ارزش‌های اخلاقی، صداقت و قدرت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گل با ویژگی‌های خاص خود می‌تواند در تاج گل تسلیت، به ویژه برای شخصی با اخلاق و با ارزش‌ به کار رود.

گل سوسن به طور عمومی به معنای ارزش‌های اخلاقی بالا، خلوص و وقار شناخته می‌شود. این گل با شکل و طراحی ظریف خود، به ویژه به عنوان نمایانگر شخصیت قوی و باارزش به کار می‌رود. این معانی به خصوص در مواقعی که خود شخص به عنوان متوفی یا فردی که به آرامش درگذشته است، با این ویژگی‌ها معروف بوده باشد، به کار می‌روند.

از نظر فرهنگی و تاریخی، گل سوسن در بسیاری از جوامع به عنوان نمایانگر ارزش‌های انسانی، اخلاقی و خلوص تعبیر می‌شود. در تاج گل تسلیت، این گل می‌تواند یک پیام نمادین از ارادت و احترام به شخصیت متوفی و ارزش‌های او باشد. همچنین، انتخاب گل سوسن در تاج تسلیت می‌تواند به خانواده و دوستان متوفی نشان دهد که شخص متوفی به عنوان یک فرد با شخصیت قوی و ارزش‌های اخلاقی مهم در زندگی معنا داشته است.

گل گلایول

گل گلایول یک گل زیبا و با معنای خاص است که در مواقع تاج گل تسلیت به عنوان نمادی از احساسات عمیق قلبی و به یاد آوردن فرد متوفی استفاده می‌شود. این گل معمولاً به دلیل طراحی منحصر به فرد و رنگ‌های زیبایی که دارد، در مواقع تسلیت به کار می‌رود.

گل گلایول به واسطه شکل خاص و لایه‌لایه پتال‌هایش به نمایانگر افکار عمیق و احساسات پنهان می‌شود. این مفهوم به خصوص در مواقعی که ارادت و خاطراتی از فرد متوفی را یادآوری می‌کنیم، بسیار مناسب است. گل گلایول می‌تواند نمایانگر ارادت و عشق به فردی که دیگر حضورشان در دنیا نیست، باشد.

همچنین، انتخاب رنگ‌های مختلف گل گلایول نیز می‌تواند معنا و احساسات متفاوتی را در تاج گل تسلیت منعکس کند. به عنوان مثال، گلایول‌های قرمز ممکن است نمایانگر عشق و احترام به فرد متوفی باشند، در حالی که گلایول‌های سفید به عنوان نمادی از خلوص و یادآوری می‌توانند به کار روند. انتخاب رنگ بستگی به مفهومی دارد که می‌خواهید در تاج گل تسلیت خود انتقال دهید.

گل ارکیده

گل ارکیده یک گل بسیار زیبا و خاص است که در موارد مختلف، از جمله تاج گل تسلیت، به کار می‌رود. این گل دارای مفاهیم و نمادهای عمیقی است که می‌تواند در اظهار همدردی و احترام به فرد متوفی و خانواده‌اش نقش مهمی ایفا کند.

گل ارکیده به دلیل ظاهر زیبا و شیک خود، علاوه بر اینکه به نمایانگر زیبایی و خوش‌ذوقی است، معانی عمیقتری نیز دربردارد. در تاج گل تسلیت، انتخاب ارکیده به عنوان یکی از گل‌های تشکیل‌دهنده می‌تواند به معنای اندوه، عشق، احترام، و عمق احساسات شما باشد.

گل ارکیده به واسطه زیبایی و ظرافتش به زندگی کوتاه و گذرا بودن عمر نیز اشاره دارد. در مواقعی که شخصی عزیز را از دست می‌دهیم، این گل می‌تواند نمایانگر ناپایداری زندگی و همچنین اهمیت لحظات و ارتباط‌هایی که داریم باشد.

به طور خلاصه، انتخاب ارکیده در تاج گل تسلیت به معنایی از اندوه، عشق، احترام، و همچنین یادآوری زیبایی زندگی و اهمیت لحظاتی که با فرد متوفی داشته‌ایم، خواهد بود.

۱

انتخاب گل موردنظر

در فروشگاه ما، می‌توانید از بین مجموعه‌ای گسترده از گل‌ها و گیاهان، دقیقاً آن گلی را که دلتان می‌خواهد انتخاب کنید. این انتخاب آزاد، به شما امکان می‌دهد احساسات، معانی، و پیام‌های خود را به بهترین شکل با گل‌ها منتقل کنید.

۲

انتخاب زمان تحویل

ما به شما این امکان را می‌دهیم تا زمان تحویل سفارشتان را به صورت دقیق انتخاب کنید. این به شما اطمینان می‌دهد که گل‌های تازه‌ای که انتخاب کرده‌اید، در زمان مناسب و دقیق به مقصد مورد نظرتان تحویل داده می‌شود.

۳

تحویل در نهایت احترام

تحویل سفارش‌های شما برای ما ارزشی بسیار بالا دارد. ما با اعتقاد به تحویل در نهایت احترام به مشتریانمان می‌پردازیم و از همین رو همواره تلاش می‌کنیم تا گل‌هایی که انتخاب می‌کنید، با کیفیت عالی و در بهترین وضعیت به دست شما برسد.

نحوه نگهداری تاج گل

برای نگهداری تاج گل تسلیت بهترین و دائمی‌ترین شکل ممکن، توصیه می‌شود محیطی با دوری از نور مستقیم آفتاب و دماهای شدید برای قرار دادن آن انتخاب کنید. ساقه‌های گل‌ها را به صورت دوره‌ای و در زاویه ۴۵ درجه ببرید تا زیبایی آنها حفظ شود و آبی که در ظرف حاوی گل‌ها قرار می‌گیرد، همیشه مرطوب باشد. بهتر است آب را هر ۲-۳ روز تعویض کنید و از حذف برگ‌های زیرین ساقه‌ها اجتناب کنید. با پیروی از این نکات ساده، تاج گل تسلیت شما به مدت طولانی‌تری زیبا و تازه باقی خواهد ماند تا شما بتوانید از زیبایی گل‌ها لذت ببرید.

معیارهای انتخاب تاج گل مناسب

انتخاب تاج گل مناسب برای هر مناسبت از طریق توجه به رنگ‌ها، شکل و طراحی، مواد تشکیل‌دهنده، اندازه و ارتفاع، منظر کلی، و نوع مناسبتی که دارید، به ارمغان می‌آید. رنگ‌ها احساسات مختلفی را انتقال می‌دهند، طراحی‌ها و اشکال مختلف شکل و ظاهر تاج گل را تعیین می‌کنند، مواد تشکیل‌دهنده می‌توانند زیبایی را تازه کنند و اندازه و ارتفاع تاج گل باید با محیط مورد استفاده همخوانی داشته باشد. در نهایت، انتخاب تاج گل مناسب به شما کمک می‌کند تا پیام و احساسات خود را با زیبایی به گیرنده منتقل کنید.

سوالات متداول تاج گل ترحیم

از دست دادن عزیز از تلخ ترین اتفاقات زندگی است و گریزی از آن نیست ، گاهی آرزو میکنیم ای کاش شخص متوفی زنده بود و فرصت دیگری برای گفتگو وحود داشت اما بدیهی است این موضوع امکان پذیر نیست اما راه هایی وجود دارد که میتوان از طریق آن احساسات واقعی خود را در مورد شخص متوفی بیان کنیم که یکی از این راه ها تقدیم گل است

گل تسلیت از کاربردی ترین شیوه های ابزار همدردی برای مراسم عزاداری می باشد که نحوه چیدمان و نوع گل های به کار رفته برای آن با سایر دسته گل ها متفاوت است. در حالت کلی می توان برای تقدیم کردن گل برای مجالس ترحیم از چند شیوه استفاده نمود.

از دیگر موارد بسیار مهمی که در انتخاب سبد گل برای مراسم عزاداری و ترحیم باید به آن توجه داشت، نوع گل ها می باشد. از گذشته تا امروز گلایل پای ثابت مجالس ترحیم بوده و با رنگ سفید و شکل زیبای آن می توان نوعی آرامش را در این مجالس ایجاد نمود.

چیدن گل در سبدهای چوبی و حصیری یکی از بهترین روش ها برای همراه داشتن گل در مجالس ترحیم می باشد. این سبدها که اغلب به صورت رومیزی می باشند، نسبت به تاج گل کوچکتر بوده و تعداد گل های آن نیز کمتر می باشند.