تاج گل ارزان دو طبقه

گالری گل بهار واقع در بازار گل محلاتی از متنوع ترین مراکز فروش گل می باشد.اگر شما هم علاقمند به موضوع تاج گل ترحیم ارزان هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

تاج گل ترحیم ارزان

تاج های گل  یکی از نمادها برای ابراز همدردی با خانواده افرادیست که عزیزی را از دست داده و عزادار می باشند. اهدای تاج گل در مراسم عزاداری نه تنها در ایران، بلکه در اغلب کشورهای دیگر نیز مرسوم بوده و نشان دهنده همدردی و احترام می باشد.

برای سفارش گل آنلاین در تهران روی گالری حساب کنید. ما ارسال گل به تمام نقاط کشور داریم. کافیست سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق شماره تماس و یا چت واتس اپ ثبت کنید.

تاج گل ترحیم ارزان

انواع تاج گل ترحیم

تاج  های گل در مراسم مختلفی کاربرد دارد و با توجه به نوع مجلس و شرایط موجود در آنها، تفاوت های زیادی در تاج  های گل مشاهده میشود.

عواملی مانند نوع گل ها و رنگ آنها و همچنین ساختار و شکل ظاهری تاج همگی در تقسیم بندی انواع تاج های  گل موثر می باشند. به عنوان مثال در تقسیم بندی انواع تاج های  گل ترحیم می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

انواع تاج گل ترحیم بر اساس نوع گل

از نظر روانشانسی و فرهنگ هر منطقه، هر یک از گل ها نماد و نشانه احساس خاصی می باشد. بر همین اساس نوع گل هایی که در تاج گل برای مراسم ترحیم استفاده میشود، با گل هایی که در تاج های  گل عروس قرار دارند متفاوت هستند.

در فرهنگ مردم ایران گل هایی از قبیل گلایل، رز سفید، لیلیوم، زنبق، میخک، داوودی، شب بو، آنتاریوم، ارکیده و سوسن برای مراسم عزاداری کاربرد زیادی دارند که در این بین گلایل بیشترین کاربرد را دارا می باشد.

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که در گل های مراسم عزاداری به چشم میخورد، رنگ سفید آنها می باشد که نوعی احساس آرامش را در محیط ایجاد نموده و برای ابراز همدردی گزینه مناسبی خواهد بود.

انواع تاج گل ترحیم

انواع تاج گل ترحیم بر اساس شکل ظاهر

علاوه بر تنوع زیاد در گل، تاج گل ترحیم را می توان بر اساس شکل ظاهری آنها نیز در دسته بندی های مختلفی قرار داد. از رایج ترین انواع تاج گل مناسب برای مراسم عزاداری می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

تاج گل۱ طبقه

کوچک ترین و ارزان ترین تاج گل که می توان برای مراسم عزاداری و ترحیم سفارش داد، تاج های یک طبقه می باشند. این تاج ها با توجه به ارتفاع کمی که دارند، تعداد گل کمتری داشته و قیمت آنها نیز ارزان می باشد.

از مزایای تاج  های گل های یک طبقه می توان به حمل و نقل آسان آنها اشاره کرد. برای اینکه بتوان در تاج های یک طبقه جلوه بهتری را ایجاد کرد، بهتر است در انتخاب گل دقت شده و چیدمان آنها به درستی صورت گیرد.

 
 

تاج گل دو طبقه

تاج های دو طبقه همان طور که از نامشان مشخص است، ساختاری دو بخشی داشته و از هر دو بخش می توان برای چیدمان گل ها استفاده کرد. در مقایسه با تاج های یک طبقه، این تاج ها به گل بیشتری نیاز داشته و قطعا قیمت آنها نیز بیشتر خواهد بود.

گالری گل بهار

تاج گل سه طبقه

بزرگترین سایز و نوع تاجی که می توان برای مراسم ترحیم سفارش داد، تاج گل سه طبقه می باشد. این تاج گل ها نیاز به تعداد بسیار زیادی گل داشته و حمل و نقل آن کمی سخت می باشد.

البته لازم به ذکر است که استفاده از گل های بیشتر در تاج های سه طبقه در نهایت بر قیمت آنها داشته و می توان گفت گران ترین تاج گل در گروه تاج های سه طبقه قرار دارد.

تاج گل ترحیم

قیمت تاج گل ترحیم

مسئله مهمی که در خرید تاج گل برای مراسم های مختلف وجود دارد، قیمت آن می باشد. در تعیین قیمت تاج گل ترحیم چند فاکتور مهم تاثیرگذار هستند و به همین خاطر نمی توان به طور مشخص نرخ ثابتی را برای آنها اعلام کرد. از مهم ترین مواردی که در تعیین قیمت تاج گل نقش دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد گل

با توجه به اندازه و ابعاد پایه و نوع آن تعداد گل هایی که در تاج های  گل  تسلیت مورد استفاده قرار میگیرد کاملا متفاوت است.

علاوه براین، طرح و نحوه چیدمانی که برای گل ها در نظر گرفته میشود نیز در کم یا زیاد شدن تعداد آنها اثر داشته و این کاملا طبیعی است که هرچه تعداد گل بیشتری در تاج به کار رود، قطعا قیمت تاج گل تسلیت بیشتر خواهد بود. لذا می توان برای خرید تاج  های گل ارزان تعداد گل های به کار رفته در آن ها را کمتر کرد.

نوع گل

همان طور که در ابتدای متن اشاره شد، تنوع گل در تاج  های گل های تسلیت بسیار زیاد می باشد که علاوه بر شکل ظاهری، از نظر قیمت نیز با هم تفاوت زیادی دارند.

به عنوان مثال، گلایل که بیشترین کاربرد را در تاج و دسته گل های مراسم عزاداری دارد، از نظر قیمت نیز مقرون به صرفه می باشد. در مقابل، گل های لیلیوم و رز کمی گران تر از بقیه بوده و استفاده زیاد از آنها باعث میشود تاج گل گران شود.

تاج گل ارزان

تاج گل ارزان را می توان با توجه به نوع گل هایی که در آن استفاده شده و همچنین تعداد آنها انتخاب و خریداری نمود. مساله بسیار مهم در خرید این نوع تاج گل، حفظ زیبایی و کیفیت در عین کاهش قیمت نهایی کار می باشد. به عبارت دیگر، منظور از خرید تاج با قیمت های ارزان، انتخاب گل های پژمرده و چیدمان غیر حرفه ای نمی باشد، بلکه باید بتوانید گل های با کیفیت را با قیمت مناسب در تاج به کار برد. فروشگاه اینترنتی گل بهار در ادامه به چند نکته مهم که به شما کمک می کند تا بتوانید با صرف هزینه کم، تاج گل ترحیم و تبریک را با قیمت های مناسب خریداری نمایید ارائه خوهد داد.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین عواملی که منجر به افزایش یا کاهش قیمت تاج یا دسته گل میشود، نوع آن و گل هایی می باشد که در آنها استفاده میشود. همان طور که می دانید هر یک از گل ها نماد و نشانه احساس و پیام خاصی می باشد و به همین دلیل نمی توان تمام انواع گل را برای همه مناسبتها استفاده نمود. بر همین اساس می توان از انواع تاج گل های ارزان قیمت به موارد زیر اشاره نمود:

تاج گل ارزان برای تسلیت

ابراز همدردی در مراسم عزاداری به شیوه های مختلف انجام میشود و در فرهنگ مردم ایران، اهدای تاج گل ترحیم معمول می باشد. تنوع در تاج های مورد استفاده برای این مناسبتها زیاد می باشد به طوریکه برخی از آنها از دو یا تعداد محدودی از گل های سفید و زرد رنگ از جمله گلایل تشکیل شده و برخی نیز دارای گل های لیلیوم و آنتریوم می باشند. در حالت کلی، برای خرید تاج گل ارزان برای تسلیت بهتر است گزینه هایی را انتخاب کنید که در آنها کمتر از گل آنتریوم و گلایل استفاده شده است، چون به شدت می تواند بر هزینه هایی تاج تاثیرگذار باشد و موجب گران تر شدن آن ها شود.

 

تاج گل ارزان تسلیت

تاج گل ارزان افتتاحیه

از دیگر مناسبت هایی که در آنها از گل به صورت های مختلف از جمله سبد گل و تاج استفاده میشود، مراسم افتتاحیه و شروع کسب و کار می باشد. استفاده از گل و تقدیم کردن آن به معنای آرزوی موفقیت و خوشحالی از شروع فعالیت می باشد و به همین دلیل گل های مورد استفاده در آنها تنوع بالایی داشته و به جز گلایل از سایر انواع گل در آنها به وفور استفاده میشود. توجه داشته باشید که گل های کمی خاص از جمله رز هلندی و آنتریوم نسبت به گل های داوودی و میخک گران تر هستند و به همین دلیل می توانید آنها را با گل های ارزان تر جایگزین کنید.

گالری گل بهار

تاج گل ارزان فانتزی

یکی از موارد بسیار مهمی که منجر به افزایش تعداد گل های به کار رفته در تاج های گل می گردد، نحوه چیدمان آنها می باشد. به عنوان مثال، در روش های معمول که تعداد زیادی از گل ها در وسط کار و گل های ساقه بلند در اطراف آنها چیده میشوند، تعداد گل زیادی نیاز دارند. این در حالیست که می توان با تاج گل فانتزی و چیدمان های خلاقانه تا حد بسیار زیادی در مصرف گل صرفه جویی کرد.

تاج گل دو طبقه ارزان

یکی از موارد بسیار مهمی که اغلب افراد در زمان انتخاب و خرید گل با آن مواجه هستند، نگرانی بابت قیمت گل ها می باشد، چون برخی از گل ها گران بوده و برای تمام مناسبت ها انتخاب آنها توجیه اقتصادی ندارد. برای خرید تاج گل دو طبقه ارزان برای تسلیت یا ختم و سایر مناسبت ها کافیست به چند موضوع مهم توجه داشته باشید:

تاج گل دو طبقه با سبد چوبی

از جمله موارد مهمی که در تعیین قیمت تاج های گل تاثیرگذار می باشند، نوع پایه و جنس آنها می باشد. در حالت معمول از پایه های چوبی و فلزی برای چیدمان و نگهداری گل ها استفاده میشود که نوع فلزی آن مقاومت بالایی داشته و گران تر می باشد. علاوه براین، برای نوع دیگری از این تاج ها دارای صفحه تخت شبیه به سبد می باشند که از جنس چوب بوده و ظاهری بسیار شیک و زیبا دارند. تاج گل دو طبقه با سبد چوبی نسبت به تاج هایی که دارای پایه های ساده هستند گران تر می باشد و لازم است در زمان خرید به آن توجه داشته باشید.

تاج گل لوکس دو طبقه

نوع گل های به کار رفته در تاج و همچنین پایه و نحوه چیدمان آنها باعث میشود تا برخی از تاج ها بسیار لوکس باشند و جلوه منحصر به فردی را به همراه داشته باشند. این کاملا طبیعی است که خرید و سفارش تاج گل ارزان لوکس دوطبقه گزینه ای مناسب برای خرید ارزان نخواهد بود. نوع گل هایی که در این تاج ها استفاده میشود اغلب آنتریوم با رنگ های مختلف، لیلیوم و گل های رز می باشند که قیمت نسبتا گران تری در برابر داوودی و میخک خواهند داشت.

نوع تاج گل

با زیاد شدن تعداد طبقات تاج و اندازه و ارتفاع آنها، نیاز به گل های بیشتری بوده و در نهایت منجر به افزایش قیمت تاج گل ترحیم می گردد. به عنوان یک مقایسه کلی، قیمت تاج گل های سه طبقه که حدود سه متر ارتفاع دارند که نیاز به تعداد زیادی گل در آنها می باشد، از سایر گزینه ها بیشتر است.

علاوه براین، برای زیباتر شدن تاج های چند طبقه در اغلب مواقع تنوع گل را نیز افزایش می دهند و این می تواند از دیگر عوامل اثرگذار در قیمت باشد.

خرید آنلاین تاج گل ترحیم

با خرید آنلاین تاج گل ترحیم می توان بدون نیاز به تحمل ترافیک و شلوغی و اختصاص دادن زمان زیاد برای مراجعه حضوری به گل فروشی، کاملا آنلاین تاج گل را سفارش داده و در محل تحویل بگیرید.

گل بهار یکی از باسابقه ترین مراکز فروش انواع دسته گل و تاج گل ارزان می باشد که خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد.

برای برقراری ارتباط با فروشگاه گل بهار و دریافت اطلاعات جهت آشنایی با نحوه خرید آنلاین تاج گل ترحیم می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

چگونه تاج گل ارزان خریداری کنیم

  1. در هنگام خرید تاج گل همیشه به یاد داشته باشید که نوع گلی که برای تاج گل خود انتخاب می کنید رابطه ی مستقیمی با افزایش هزینه آن تاج گل خواهد داشت.
  2. بنابراین در انتخاب گل برای خرید یک تاج ترحیم ارزان دقت داشته باشید تا گل هایی را انتخاب کنید که از نظر هزینه معقول تر از سایر گل های گران قیمت می باشند.
  3. فاکتور بسیار مهم دیگر در خرید تاج ترحیم ارزان این می باشد که ابعاد تاج گل مورد نظر تان چه اندازه ای می باشد؟ دقت داشته باشید که تاج گل ها انواع مختلفی دارند که شامل تاج  های گل ساده، تاج های  گل یک طبقه/ دو طبقه/ سه تا پنج یا شش طبقه حتی می باشند.
  4. مسلما هر چه ابعاد تاج گل ترحیم مورد نظر شما بیشتر و بزرگ تر باشد، به همان نسبت در آن گل های بیشتری به کار خواهد رفت و در نتیجه هزینه ی آن نیز افزایش خواهد یافت.

به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید تاج ترحیم ارزان دارید به وب سایت گالری بهار مراجعه نموده و در آنجا انواع مختلفی از نمونه های تاج گل ها را با در نظر گرفتن هزینه ی آنها که در زیر هر محصولی به طور جداگانه درج شده است مشاهده نمایید و بهترین تاج ترحیم ارزان را با توجه به هزینه ی دلخواه تان انتخاب نمایید.

تاج گل ترحیم ارزان در تهران

گالری گل بهار در بازار گل محلاتی در شهر بزرگ تهران در زمینه فروش تاج گل ترحیم ارزان فعالیت می کند. تنوع و کیفیت و سرعت در آماده سازی و ارسال سفارش از ویژگی های برجسته گالری گل بهار می باشد.

درصورتی که تمایل به خرید تاج گل ترحیم ارزان در تهران دارید و به دنبال یک فروشگاه با تنوع و کیفیت بالا می گردید ما به شما گالری گل بهار را معرفی می کنیم .

جهت ثبت سفارش انواع تاج گل ترحیم ارزان در تهران کافی است از طریق واتساپ و یا تماس با شماره های ۰۲۱۹۱۳۰۵۲۷۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۴۹۶۴  در ارتباط باشید.

تاج  های گل در مراسم مختلفی کاربرد دارد و با توجه به نوع مجلس و شرایط موجود در آنها، تفاوت های زیادی در تاج  های گل مشاهده میشود.
 
تاج گل۱ طبقه تاج گل دو طبقه تاج گل سه طبقه
 
گل بهار یکی از باسابقه ترین مراکز فروش انواع دسته گل و تاج  های گل می باشد که خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می دهد.
 

در انتخاب گل برای خرید یک تاج ترحیم ارزان دقت داشته باشید تا گل هایی را انتخاب کنید که از نظر هزینه معقول تر از سایر گل های گران قیمت می باشند.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *