هدیه دادن دسته گل رز قرمز

به طور کلی گل رز قرمز یکی از پر طرفدار ترین نوع گل‌ها بوده و برای موارد متعددی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. دسته گل رز سرخ در مدل ‌های مختلفی طراحی شده و هر کدام دارای ویژگی ‌های ظاهری منحصر به فردی نیز هستند. هدیه دادن دسته گل رز قرمز به گونه ‌ای است که در مناسبت‌ های مختلفی مانند: تولد، خواستگاری، قرار آشنایی و عروسی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. «بهار فلاور» به شما کمک می‌ کند تا بهترین دسته گل را برای مناسبت‌ های گوناگون انتخاب کنید.

گل رز قرمز و معنی آن

گل رز قرمز در حقیقت نماد عشق، دوستی و محبت بوده و بهترین گزینه جهت هدیه دادن، قرار عاشقانه و غافلگیری می‌ باشد. این امر سبب گشته که گل رز قرمز جزو محبوب‌ ترین گل‌ ها به حساب آمده و انتخاب بی‌نظیری برای جشن‌های خاص است. عشق، محبت قلبی، ذوق و شوق، ایثار، احساسات بی‌پایان و جذابیت، از دیگر معانی گل رز قرمز است که دارای میزان تاثیر گذاری بیشتری در صحنه‌های رمانتیک می ‌باشد. به عبارتی دیگر هدیه دادن دسته گل رز قرمز بهترین روش جهت بیان احساسات در موقعیت‌ های مختلف زندگی می ‌باشد. برای سفارش گل آنلاین در تهران می توانید از گالری گل بهار اقدام به خرید دسته گل یا باکس گل مورد نظرتان کنید.

همچنین رز قرمز برای انواع مناسبت‌ ها دارای معانی مختلفی است که عبارتند از:

هدیه دادن گل رز قرمز

 • خواستگاری: یکی از اصلی‌ترین اجزا در مراسم‌ های خواستگاری در حقیقت گل است که گل رز قرمز انتخاب مناسبی در این زمینه می‌ باشد؛ چرا که این نوع گل جلوه ویژه ‌ای به سبد گل خواستگاری می ‌بخشد.
 • عروسی: گل رز قرمز با توجه به داشتن ظاهر و رایحه بی‌نظیر، انتخاب مناسبی برای تزیین دسته گل عروسی بوده و نشان دهنده عشق بی نهایت زوج می ‌باشد.
 • تبریک تولد: امروزه اغلب از گل رز قرمز به منظور تزئین باکس‌ های تبریک تولد استفاده می ‌شود که نماد دوستی و محبت قلبی است.
 • روز ولنتاین: روز ولنتاین در حقیقت روز عشاق بوده و هدیه دادن دسته گل رز قرمز در این روز نشان دهنده عشق و علاقه قلبی است.

بهتر است چند شاخه گل هدیه بدهیم؟

به منظور هدیه دادن گل رز بهتر است از اعداد فرد استفاده کنید چرا که هر کدام دارای معنی خاص خود هستند:

 • یک شاخه: انتخاب کردن یک شاخه گل رز قرمز در حقیقت به این معناست که طرف مقابل شما دارای ارزش و جایگاه بالایی بوده و این انتخاب برای شما برجسته است.
 • سه شاخه: نماد احترام و ارزش گذاری بالا برای طرف مقابل می‌باشد.
 • پنج شاخه: نماد صمیمیت و علاقه قلبی بالا به طرف مقابل می‌ باشد.
 • هفت شاخه: نماد عشق و احساسات زیاد می ‌باشد.
 • یازده شاخه: استفاده از یازده شاخه گل رز قرمز به معنی محبت بی اندازه می ‌باشد.
 • پانزده شاخه: پانزده شاخه گل رز قرمز اغلب به منظور عذرخواهی از افراد نزدیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • بیست و یک شاخه: به عنوان یک دسته گل رز سرخ جهت افزایش تعلق خاطر مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
 • سی و پنج شاخه: این تعداد رز قرمز نماد صداقت و عشق خالصانه افراد می‌ باشد.

شاخ گل رز

معنی رنگ قرمز گل سرخ چیست؟

معنی رنگ قرمز گل سرخ در حقیقت عشق و علاقه قلبی بوده و نماد احساسات بی ‌پایان و عشق حقیقی نیز می‌ باشد. همچنین هدیه دادن دسته گل رز قرمز بهترین راه جهت بیان عبارت ( دوستت دارم) به زبان گل ‌ها بوده و موجب افزایش میزان تاثیرگذاری بر طرف مقابل می ‌شود. رز قرمز اغلب برای دسته گل ‌های عقد و عروسی مورد استفاده قرار می ‌گیرد چرا که نماد عاقبت خوش، عشق بی پایان و احترام می ‌باشد. بنابراین گل رز سرخ انتخاب بی ‌نظیری برای بیان احساسات قلبی، برقراری ارتباط بیشتر و ورود به سایر مراحل آشنایی می ‌باشد. از طرفی رنگ قرمز بیان کننده عشق عمیق و علاقه قلبی بوده و با گل‌ های دیگر نیز ترکیب می‌ شود. گل رز سرخ یکی از زیبا ترین و اصیل‌ ترین گل ها  بوده و در برخی از کشور ها به عنوان گل ملی شناخته می‌ شود. همچنین این نوع گل رز دارای پیام‌ های بسیاری از جمله دوستی، زیبایی، از خود گذشتگی، محبت، عشق و… می ‌باشد.

دسته گل رز قرمز

چند نمونه دسته گل رز قرمز

به منظور هدیه دادن دسته گل رز قرمز از مدل ‌های مختلفی استفاده می ‌شود که هر کدام دارای ویژگی ‌های بی ‌نظیری نیز می‌باشند. به عبارتی دیگر، گل رز قرمز با گ ل‌های گوناگونی ترکیب شده و با استفاده از متریال‌ های مشخص آرایش داده می ‌شود. نمونه‌ های مختلف دسته گل رز قرمز عبارتند از:

 1. دسته گل رز سرخ ساده: دسته گل رز سرخ ساده در حقیقت یکی از اصلی ‌ترین نوع دسته گل‌ها بوده و به شکل ساده طراحی می‌شود.
 2. دسته گل رز سرخ و سفید: این نمونه دسته گل رز قرمز یکی از پرطرفدارترین نوع آن بوده و اغلب برای عروسی و عقد مورد استفاده قرار می ‌گیرد. همچنین نحوه طراحی گل های رز و انتخاب تعداد آن ها متناسب با سلیقه افراد متفاوت می ‌باشد.
 3. دسته گل رز سرخ لاکچری و عظیم: یکی دیگر از زیبا ترین نوع دسته گل رز قرمز، این نمونه دسته گل بزرگ است که از شاخه های بسیاری برای طراحی آن استفاده می ‌شود. همچنین حجم و وزن این مدل دسته گل نسبتابالا بوده و برای مناسبت ‌های خاص مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

باکس تولد

کلام آخر؛ 

بنابراین گل رز قرمز یکی از محبوب ‌ترین گل ‌ها در میان افراد بوده و هدیه دادن دسته گل رز قرمز در حقیقت بیان کننده احساسات بی ‌نهایت و عشق عمیق قلبی می‌باشد. همچنین دسته گل ‌های رز قرمز دارای نمونه‌ها و آرایش ‌های متعددی هستند که با مراجعه به گالری بهار فلاور می‌توانید نمونه ‌های بی ‌نظیر آنها را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *